O nás

O NÁSLidé, zkušenosti, technologie

  • Tým hypotečních specialistů s mnohaletou praxí
  • Aktuální a prověřené informace
  • Unikátní technologická řešení
Úvod : O nás

Jsme servisně technologickou společností zaměřenou na podporu specialistů v oblasti financování bydlení. Zakládáme si na vysoké kvalitě a aktuálnosti poskytovaných dat a informací, stejně jako na profesionalitě a spolehlivosti námi vytvářených a spravovaných nástrojů. Nezaměřujeme se pouze na celé společnosti, ale i jednotlivci mohou využít našich služeb a nástrojů, o které se stará tým profesionálů s dlouholetou praxí v oboru.

Historie, vize 

Společnost GOFIS s.r.o. byla založena v roce 2013. V současné chvíli máme několik modulů podpory, které mohou zákazníci využít pro podporu svého podnikání. Naším cílem je přinést do této oblasti nejvyšší úroveň kvality a rozsah služeb, který je běžný v západní Evropě.

Spravujeme unikátní databáze detailních informací o nabídkách většiny bank a stavebních spořitelen na českém trhu, jejichž výstupy v přehledné podobě poskytujeme našim zákazníkům – hypotečním poradcům. Průběžná komunikace a aktualizace realizovaných změn je pro profesionální poradenství naprosto nezbytná. Svůj úspěch stavíme na inovacích, aktuálnosti a plné důvěryhodnosti poskytovaných informací.

V roce 2019 jsme ve spolupráci s technickým partnerem a dodavatelem kWare s.r.o. spustili pro společnost GOLEM FINANCE unikátní systém Géčko, který pokrývá celý proces zprostředkování hypotéky, umožňuje vytvářet různé modelace a srovnání s možností generovat výstupy pro klienta. Celý proces je „bezpapírový“ a vše probíhá pouze elektronicky (včetně potvrzování GDPR souhlasů nebo např. ověření totožnosti prostřednictvím BankID). Sytém slouží zároveň jako evidence klientů a jejich obchodů a pomáhá tak makléři v jeho práci s vlastním klientským kmenem. V roce 2019 dosáhl náš systém Géčko podiového umístění v soutěži Microsoft Awards 2019, do které nás přihlásil náš dlouhodobý partner a technický dodavatel kWare. 

Zkušenosti z práce nejen na tomto robustním systému přenášíme i do dalších projektů a vytváříme unikátní nástroje pro podporu vašeho podnikání.

Našimi hlavními hodnotami jsou:

  • DŮVĚRA
  • RYCHLOST
  • PŘEHLEDNOST
  • SPOLEHLIVOST
  • TRANSPARENTNOST
  • EFEKTIVITA