Reference

REFERENCEKvalita, profesionalita, důvěryhodnost

  • Podpora několika stovek hypotečních specialistů
  • Roční objem zprostředkovaných úvěrů v řádu miliard Kč
  • Ocenění bank za kvalitu poskytovaných služeb
Úvod : Reference

Partnerské společnosti

Logo Bohemika Logo Broker Pool Logo Broker Trust Logo Datalife
Logo Fixum Logo Freedom FS Logo KZ Finance

Osobní zkušenosti

Lubomír Daněk, GOLEM FINANCE

GOFIS SAZBY používám prakticky denně, při každém setkání s klientem. Považuji ho za nejvydařenější a nejpotřebnější nástroj. Svoji práci si bez něj nedokážu představit. Výstup z něj dávám vždy klientům a jak já tak oni oceňují přehlednost a množství důležitých informací v "Doporučení hypotečního makléře".

logo GOLEM FINANCE

Dana Netolická, GOLEM FINANCE 

GOFIS SAZBY jsou naším denním pracovním nástrojem. Pomáhají nám s rychlou orientací při výběru banky a její nákladovostí. Díky aktualizacím máme ucelené informace o změnách a aktualitách všech bank, což je nenahraditelné.


logo GOLEM FINANCE

Stanislava Bílková, GOLEM FINANCE

GOFIS SAZBY jsou naprosto zásadní nástroj, kterým u každého klienta začínám. Působí hodně profesionálně a už hodně klientů ocenilo, jak je dobře zpracovaný. Je z něho vidět, že máme přehled o trhu a zároveň si myslím, že dává klientovi volnost se opravdu rozhlédnout a vybrat si z nabídek jednotlivých bank. 

logo GOLEM FINANCE

Luboš Jákl, BOHEMIA SERVIS FINANCE

Rozhodně perfektní věc. Klienti velmi dobře reagují, když vidí srozumitelné porovnání 13 bank (srovnání trhu). Na základě vstupních dat pak většinou pracuji v kalkulátoru úspor, kde klienti zjistí, že ne vždy je nejnižší úroková sazba ta nejlepší nabídka. Ale vše, co v GOFIS SAZBÁCH je, má svůj význam a účel, a pro svoji práci využívám snad všechny funkcionality. Zatím jsem nenarazil na nic, co by mi chybělo. Takže díky!

Kateřina Dvořáková, BOHEMIA SERVIS FINANCE

Nástroj GOFIS SAZBY používám při každém obchodu, pro počáteční nabídky, výběr tří nejlepších nabídek a Doporučení hypotečního makléře.

Rudolf Pádivý, Max Finance

GOFIS užívám téměř denně. V GOFIS KALKULÁTORECH využívám hlavně základní kalkulátor na jednoduchý splátkový plán a porovnání dvou variant – přehledné, přesné. V GOFIS METODICE hledám různé detaily, oceňuji velký rozsah informací zahrnující nejrůznější typy produktů. Z GOFIS SAZEB využívám nejčastěji výstup DOPORUČENÍ HYPOTEČNÍHO MAKLÉŘE, což považuji za velice dobrý argumentační materiál pro porovnání s konkurenční nabídkou. Nebo naopak pro mě, abych věděl, v čem musím nabídku vylepšit (např. zajistit klientovi odhad nebo běžný účet zdarma).

Logo MAX FINANCE

Jitka Klučková, Max Finance

Nejčastěji využívám GOFIS METODIKU - účelové hypoteční úvěry, zpravidla z důvodu akceptace příjmů  - výše rodičovské apod. Přehled je výstižný vč. doplnění zda je příjem nějak podmíněn. Ze stejného důvodu využívám pro akceptaci zástavy apod. Největší plus vidím v úspoře času, neboť do jednotlivých metodik bank najíždím zcela ojediněle.

Logo MAX FINANCE

Jiří Šmejkal, Max Finance

Nástroje GOFIS využívám při většině jednání s klienty. Spoustu informací z metodik mám nastudováno, ale pokud klient vidí psaný text i v nástrojích GOFIS METODIKY, důvěřuje mým slovům více. GOFIS KALKULÁTORY využívám hlavně u hloubavějších klientů. Tabulky jsou přehlednější a vizuálně přívětivější, než které jsem si dosud zpracovával sám. GOFIS SAZBY využívám nejvíce, ale vždy si jednotlivé sazby ještě upravuji podle aktuálních podmínek bank v regionu. Dříve mi vyhotovení porovnání sazeb trvalo i půl hodiny namísto současných 5 minut. Nástroje se postupně vyvíjí k lepšímu, šetří čas, nemusím se tolik věnovat studiu metodik namísto obchodu a potřebné nástroje mi pravidelně aktualizují odborníci z oboru.

Logo MAX FINANCE

Blanka Francová, Dobré Finance

Nástroje GOFIS mi především pomáhají šetřit čas. Oceňuji, že vše mám na jednom místě. Pro rychlou orientaci v podmínkách bank využívám GOFIS METODIKU. Pro porovnání cenových nabídek jsou nedocenitelnou pomůckou GOFIS SAZBY. Klient vidí, že máme přehled o všech bankách a můžeme se s ním bavit o kterékoli z nich. Pokud klient není spekulatér - nikdy neodejde.

Logo DOBRÉ FINANCE

 

Chcete více informací?

INFOLINKA      725 169 168