Technologie

TECHNOLOGIESazby, poplatky, metodika, informace, bankovní dokumenty

  • Srovnávací a modelační nástroje
  • Stovky produktů a desítky tisíc informací
  • Pro firmy i jednotlivce
Úvod : Co nabízíme : Technologie

Expertní nástroje pro jednoduchou orientaci v nabídkách bank a stavebních spořitelen. Komfortní prostředí pro rychlé a přesné vyhodnocení nabídek jednotlivých poskytovatelů s možností modelace navrhovaného řešení. Zvyšte efektivitu své práce a najděte svým klientům řešení přesně podle jejich představ a možností. Můžete využít nástroje pro interní potřeby nebo přímo na váš web.


HYPOHŘIŠTĚ

Tento modul je primárně určen pro váš web. Mohou ho využívat jak vaši potencionální klienti, tak interní pracovníci/poradci. Hypohřiště obsahuje sestavu několika kalkulátorů zaměřených na oblast financování bydlení.


GOFIS PORTÁL

Online prostředí, které obsahuje ty nejdůležitější komponenty potřebné pro práci hypotečního makléře. Součástí je přehled bankovních novinek, archiv bankovních dokumentů, nástroj Gofis Metodika a část věnovaná konkrétním odborným tématům zpracovaných týmem specialistů.


GOFIS METODIKA

Online nástroj pro vyhledávání odpovědí na metodické dotazy. Obsahuje více než 10.000 metodických informací poskytovatelů úvěrů na bydlení a spotřebitelských úvěrů. Pomůže nasměřovat na vhodné řešení financování bydlení a dalších potřeb klienta.


GOFIS KALKULÁTORY

Splátkové plány, modelace mimořádných splátek, porovnání anuitního a lineárního
splácení, srovnání fixní a variabilní úrokové sazby, komplexní excelový kalkulátor pro modelaci hypotečního úvěru a mnoho dalších kalkulátorů.


GOFIS STAVEBNÍ SPOŘENÍ

Úrokové sazby, poplatky, sankce, akční nabídky. Informace o stavebním spoření, řádných
úvěrech ze stavebního spoření a překlenovacích úvěrech. Pomůže s přehledem v širokém spektru produktů stavebního spoření.

GÉČKO

Unikátní CRM systém, který pokrývá kompletní proces zpracování hypotečního úvěru na straně zprostředkovatele, přičemž zohledňuje comliance požadavky definované legislativou a dalšími regulatorními orgány. Systém umožňuje tvorbu výstupů pro klienta, evidenci jeho obchodů a následnou péči o kmen klientů např. formou inteligentních emailových kampaní.

Chcete více informací?

INFOLINKA      725 169 168