Nejlepší sazby na trhu - fixní sazby

SAZBYÚroky, poplatky, sankce

  • Detailní cenové srovnání jednotlivých bank
  • Sazby a poplatky v jednotné struktuře
  • Přehled aktuálních akčních nabídek  
Hodnocení nástroje: Reference uživatelů
Úvod : Co nabízíme : Technologie : Gofis sazby : Nejlepší sazby na trhu - fixní sazby

On-line srovnávač nabídkových úrokových sazeb je určen pro webové prezentace hypotečních specialistů. Plnou profesionální verzi obsahující průběžně aktualizované akční nabídky, slevy poradce a profesionální grafické výstupy získáte v rámci balíčku služeb GOFIS SAZBY.

 
 
let  
Datum aktualizace:

*) propočet RPSN je proveden na základě klientem sdělených informací za pomocí standardní funkce MS Excel pro výpočet výnosového procenta na základě úročení, které předpokládá rok dlouhý 365 dní.

Výsledné propočty této hypoteční kalkulačky jsou pouze orientační a při výpočtu byly zohledněny vámi zadané údaje. Uvedené úrokové sazby a poplatky se týkají jen účelových hypotečních úvěrů, které nepodléhají zákonu o spotřebitelském úvěru, a vycházejí z dat, která nám poskytly pouze zde uvedené banky.

Upozorňujeme, že se jedná o nabídkové úrokové sazby a poplatky. V žádném případě se nejedná nabídku k uzavření smlouvy nebo návrh smlouvy. Konečné podmínky úvěru budou záviset na schválení bankou.

Zvoleným parametrům neodpovídá žádný výsledek. Pravděpodobně budete muset snížit částku úvěru nebo nastavit kratší dobu splatnosti.

Legenda
Kreditní kartaKreditní karta Klientem bankyKlientem banky ÚčetÚčet Pojištění úvěruPojištění úvěru ObjemObjem BonitaBonita Speciální podmínkySpeciální podmínky Sleva makléřeSleva makléře

 

Chcete více informací?

INFOLINKA      725 169 168