Nejlepší sazby na trhu - variabilní sazby

GOFIS PORTÁLOnline kancelář hypotečního specialisty

  • Neustálý přehled o bankovních novinkách
  • Komfortní prostředí, jednotná struktura dat
  • Bankovní dokumenty a odborná témata
Hodnocení nástroje: Reference uživatelů
Úvod : Co nabízíme : Technologie : Gofis Portál : Nejlepší sazby na trhu - variabilní sazby

On-line srovnávač nabídkových úrokových sazeb je určen pro webové prezentace hypotečních specialistů. Plnou profesionální verzi obsahující průběžně aktualizované akční nabídky, slevy poradce a profesionální grafické výstupy získáte v rámci balíčku služeb GOFIS SAZBY.

 
  Přehled sazeb ČNB
let  
Datum aktualizace:

*) propočet RPSN je proveden na základě klientem sdělených informací za pomocí standardní funkce MS Excel pro výpočet výnosového procenta na základě úročení, které předpokládá rok dlouhý 365 dní.

Výsledné propočty této hypoteční kalkulačky jsou pouze orientační a při výpočtu byly zohledněny vámi zadané údaje. Uvedené úrokové sazby a poplatky se týkají jen účelových hypotečních úvěrů, které nepodléhají zákonu o spotřebitelském úvěru, a vycházejí z dat, která nám poskytly pouze zde uvedené banky.

Upozorňujeme, že se jedná o nabídkové úrokové sazby a poplatky. V žádném případě se nejedná nabídku k uzavření smlouvy nebo návrh smlouvy. Konečné podmínky úvěru budou záviset na schválení bankou.

Zvoleným parametrům neodpovídá žádný výsledek. Pravděpodobně budete muset snížit částku úvěru nebo nastavit kratší dobu splatnosti.

Legenda
Kreditní kartaKreditní karta Klientem bankyKlientem banky ÚčetÚčet Pojištění úvěruPojištění úvěru ObjemObjem BonitaBonita Speciální podmínkySpeciální podmínky Sleva makléřeSleva makléře

Chcete více informací?

INFOLINKA      725 169 168